+421 908 976 898
Image

Otvorte sa modernému dizajnu a vynikajúcim kvalitným materiálom, ktoré tvoria dvere Voster - jeden z najuznávanejších dverových výrobkov v Poľsku.

Dvere sú navrhnuté podľa najnovších trendov v dizajne. Vyznačujú sa jedinečným štýlom, vkusom a eleganciou. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré im poskytujú dlhotrvajúcu životnosť.

Pri výrobe dbáme na najmenšie podrobnosti a presnosť spracovania zaručuje spokojnosť s výberom.

KATALÓG

Image

Vivento je značka, ktorá má 30-ročnú tradíciu, ktorá sa môže pochváliť niektorými z najpevnejších dverí v Európe. Máme dôveru tisícom klientov. Preto sa nebojíme prijímať nové výzvy a chceme aktívne nastaviť trhové trendy. Vitajte vo svete Viventa a skúste naše ponuky založené na našich skúsenostiach, skúsenostiach a modernom dizajne.

domstavmat

Interérové dvere od výrobcu CENTURION zákazníci obľubujú hlavne vďaka výnimočne modernému dizajnu dverí. Veľkým plusom je aj to, že k niektorým kolekciám dverí poskytuje výrobca až 6 rokov záruku, čo je výhoda pre zákazníkov, ktorý si potrpia na kvalitu. V ponuke sú rôzne prevedenia fólií, či už v hladkom, alebo štrukturovanom povrchu.

Image

Spoločnosť ERKADO vyrába dvere už viac ako 35 rokov a ponúka široký sortiment interiérových a exteriérových dverí

Image

Vyberte si zo širokej ponuky interiérových dverí DRE. Ponúkame kvalitné dvere ktoré budú dotvárať každý interiér. V ponuke máme dvere rámové a doskové s rôznou povrchovou úpravou. Každý zákazník si vyberia z viac ako 50 dekorov dverí ktoré ponúkame. Dvere DRE sú zárukou kvality a trvácnosti pre Váš domov.

Image

Spoločnosť PORTA navrhuje dvere podľa najvyšších štandardov a súčasných trendov v dizajne. Oddelenie výskumu a vývoja neustále monitoruje vývoj technologických a konštrukčných zmien. V každom vydaní katalógu PORTA nájdete jedinečné novinky. Dvere PORTA tiež znamenajú kvalitu a bezpečnosť. Certifikáty získané na Ústave stavebnej techniky potvrdzujú vysoký štandard. Našou pýchou sú technické dvere, ktoré svojimi parametrami a možnosťami prispôsobenia pre špecifické investície umožňujú samotným architektom a investorom realizovať aj tie odvážnejšie projekty. Na výrobu dverí používame komponenty, ktoré nám boli dodané pred svetovými lídrami. Počúvame hlasy architektov. Robíme všetko preto, aby dvere PORTA vyhovovali ich potrebám.

Image

Spoločnosť Masonite CZ spol. s r.o. patrí k najvýznamnejším a najväčším výrobcom interiérových dverí v Českej republike. Zaoberáme sa sériovou výrobou interiérových dverí podľa európskych noriem.
Sme schopní vyjsť v ústrety stále náročnejším požiadavkám trhu a prianiam zákazníkov a vyrobiť tiež dvere atypických rozmerov. Inovatívny technologické výrobné postupy a progresívne myslenie našich projektantov a dizajnérov zaručujú vždy vysoké technické aj estetické parametre dverných krídel. Interiérové dvere Masonite si získali popularitu na slovenskom i zahraničnom trhu.

Image

Interiérové dvere Intenso Doors sú dokonalou kombináciou pre moderný interiér. Dyhy, používané na výrobu dverí, patria medzi najlepšie povrchové úpravy na trhu, vyznačujú sa vysokou kvalitou a životnosťou.

Image

Základ ponuky INVADO tvorí výroba dverných krídel a zárubní, a preto prelomom v činnosti firmy bolo zavedenie novátorskej technológie výroby fóliovaných dverných krídel (Technológia INVADO). V súčasnosti sa INVADO vďaka inovatívnej metóde výroby dverí nachádza v skupine technologicky najvyspelejších firiem v Európe. Charakteristickým znakom tejto technológie je fóliovanie povrchu bez spájania na hranách polodrážky. Vďaka tomu hrana nielen vyzerá esteticky, ale je tiež odolnejšia proti poškodeniu. V zásade neexistuje možnosť odretia alebo odtiahnutia bočnej fólie, pretože spojenie fólie sa nachádza vo vnútornej hrane polodrážky – okom neviditeľné. „Technológia fóliovania hladkých dverí vo veľkovýrobe“ je používaný od roku 2007 na všetkých modeloch fóliovaných dverí.

Image

Kvalitné rámové dvere a zárubne SKLADOM za akciové ceny s dodaním do 3 pracovných dní v rámci celého Slovenska!

K širokej ponuke interiérových dverí na objednávku sme pre Vás pripravili 6 typov kvalitných interiérových dverí vo viacerých farebných prevedeniach, ktoré držíme skladom a rozvážame ZDARMA po celom Slovensku do 3 pracovných dní. Z moderných dizajnov a farieb si vyberie každý, kto potrebuje interiérové dvere ihneď. Skladové dvere, zárubne a kľučky u nás zakúpite za AKCIOVÉ CENY.