+421 908 976 898

Rekonštruujeme a staviame pre Vás už vyše dvadsať rokov nielen na Slovensku ale aj v iných krajinách v Európe. Naša firma KAFO Onderhoud stále úspešne pôsobí na Holandskom stavebnom trhu, kde sme v spolupráci s architektmi a maklérmi sledujúc najnovšie trendy a postupy zrealizovali mnoho úspešných projektov. Skúsenosti z rôznych projektov v rámci európskych krajín ako Holandsko, Francúzsko a Belgicko sme pretavili do poradensko- predajného miesta, ktoré sme pre Vás pripravili na Slovensku. Svoju komplexnosť dopĺňame o predaj, dodávku a montáž stavebných materiálov, komponentov a technológií, ktoré zlepšujú kvalitu Vášho domova.

Poznáte výrok, že všetci kvalitní majstri sú v zahraničí? Tak my naopak prichádzame zo zahraničia, aby sme Vám mohli poskytnúť kvalitu na Slovensku.

• Dbáme na to, aby ste neostali v nejasnostiach. Počas realizácie projektu sa stáva, že zákazník má otázky. Preto Vás počúvame a odpovedáme Vám. Dávame si záležať na vzájomnej komunikácii.

• Našim krédom je kvalita, odborne odvedená práca a korektné vzťahy so zákazníkom, pretože si uvedomujeme, že Vaša spokojnosť nás posúva k ďalším projektom.

• Precíznosť v detailoch a kontrolovaný proces je to, čo naši zákazníci oceňujú a opätovne sa k nám vracajú vďaka splneným očakávaniam.

 

Image